Čtyřboj 2020

 

Teoretické kolo:

Každý soutěžící si stáhne zadání podle předmětu, na který byl přihlášený, a bude ho na papír řešit.

Do pravého horního rohu pak uveďte své jméno, příjmení a školu, za kterou soutěžíte. Stačí uvést pouze identifikační číslo, které bylo zasláno v mailu v neděli 28.03.2021, nemusíte vypisovat celý název školy (i pro nás je toto řešení lepší). Do levého horního rohu napište předmět, za který soutěžíte – chemie, matematika nebo fyzika. Do spodního pravého rohu napište číslo stránky ve tvaru 1/3, 4/4, 9/39 atd. (první ze tří, čtvrtá strana ze čtyř, devátá stránka z …). Vzorově podepsaný list řešení ke stažení níže.

Biologové toto kolo primárně řeší do Google formuláře, ke stažení však najdete i papírové zadání, které můžete využít k vytváření poznámek nebo v případě, že by se Vám nedařilo s formulářem pracovat. V tom případě pro vás platí stejná pravidla pro odevzdání jako pro všechny ostatní řešitele.

Každý soutěžící by měl kolo řešit sám za sebe a pokusit se získat co nejlepší výsledek.

Ve 12:00 přestaňte řešit svá zadání a máte 20 minut na to, abyste své vypracované řešení na papírech naskenovali nebo dostatečně kvalitně nafotili a zaslali v příloze mailu na adresu j.mielec@science4.cz. Do předmětu mailu napište, za kterou školu soutěžíte a o jaký předmět se jedná (opět stačí pouze identifikační číslo týmu). Není potřeba, aby každý posílal mail sám za sebe, stačí, když ho pošle jeden člen týmu a v předmětu mailu napíše, za jaké předměty zasílá řešení.

Na naskenování nebo nafocení svých řešení si ponechte dostatečnou časovou rezervu. Na řešení odevzdané po 12:20 se nebude při závěrečném vyhodnocení přihlížet. Úlohy se za odevzdané považují až ve chvíli, kdy Vám přijde potvrzující zpráva, že Váš mail v pořádku dorazil. Ve vlastním zájmu se prosím snažte vytvořit co nejkvalitnější záznam (skenování je ideální, formát nehraje roli).

Praktické kolo:

https://online.vedeckyctyrboj.cz/login